Категории

Блог / Новости RSS 2.0

Шоу BRELIL Revolution KYOTO Bloom Atmosphere.

18 жовтня на головній спортивній арені України зібралися перукарі з усієї країни. В рамках Шоу перукарського мистецтва тут відбувся майстер-клас за участю кращих стилістів Італії - групи «X-centric»: Giuseppe Assolvi, Marco Parodi, Adolfo Crocco і Gaspare Fiorino.

Шоу Брелил

- Щорічно в Україні ми проводимо Шоу перукарського мистецтва, на яке запрошуємо стилістів світового рівня, - розповідає Хоряк Віталій Генріхович, комерційний директор компанії «Кінгсбурі Венчур Україна», яка є організатором заходу. - Ці стилісти на НСК «Олімпійський» представили нову колекцію образів сезону осінь-зима 2012/2013 під умовною назвою BRELIL Revolution KYOTO Bloom Atmosphere.

Шоу Брелил3

Незвичайна вечірка, якій передувало фаєр-шоу та нагородження найактивніших дистриб'юторів, відбулася в Холі Чемпіонів стадіону. Майстри презентували 29 звичайних образів і 4 образу нареченої, 18 з яких «сотворили» прямо на сцені, на очах у 480 присутніх гостей за допомогою звичайних перукарських інструментів та професійної косметики. У перервах між дефіле учасників заходу розважали спеціально запрошені гості - танцюристи Freakballet і Arina Domski.

За словами організаторів, НСК «Олімпійський» був обраний місцем проведення шоу не випадково.

Шоу Брелил2

- НСК «Олімпійський» - це нова комфортна майданчик в самому центрі міста, - пояснює Віталій Хоряк. - А косметика по догляду за волоссям BRELIL призначена для людей, що прагнуть бути стильними й успішними. Саме НСК «Олімпійський» повністю відповідає рівню косметики, яку ми представляємо, і рівню споживачів, які нею користуються.

 


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
© Brelil Professional.